מדריכים

אתר מדריכים

עסקים

הובלת משרדים

העברת משרד עבור עסקים רבים הוא צעד גדול וקריטי לחברה. הצורך להחליף למקום גדול יותר בשל גדילת החברה או מיקום שהינו זול ומשתלם יותר לחברה. יחד עם זאת העברת המשרד דורשת התארגנות רבה ובשונה ממעבר דירה כאן נדרשת לוגיסטיקה רבה יותר. אחד הנושאים החשובים הובלת משרד הוא היכולת לחזור לשגרה במהירות הרבה היותר, ישנן חברות שהפעילות העסקית חייבת להמשך גם במהלך המעבר.

הובלת משרד דורש לא פעם יותר ממשאית אחת או מעבר בשלבים. לכן ההכנה מראש הופכת לקריטית יותר מהרגיל, החל  מבחינה מה עובר קודם ומה נשאר ליום האחרון, הכנת התשתיות במקום החדש כך שההתארגנות במקום החדש תהיה מהירה וללא תקלות, וכמובן הכנות ליום המעבר עצמו.

הבחירה של חברת הובלות מקצועית תשפיע רבות כיצד יראה המעבר ועד כמה הפעילות העסקית של החברה לא תפגע.

בחירת חברת הובלות מקצועית

הקריטריונים המשפיעים על בחירה של חברת הובלות לשם הובלת משרדים:

ראשית, ההמלצה היא לבדוק חברת הובלות הנמצאת בסביבת העסק. למשל אם המשרד ממוקם באזור כפר סבא והסביבה, ההמלצה היא לבחור חברת הובלות בכפר סבא ובכך להוזיל את העלויות של ההובלה. בהתאם לכך חברת הובלות בכפר סבא תוכל להעניק לכם שירות טוב יותר במקרה הצורך, אם למשל יש צורך בעוד משאית  או בהובלת מנוף או כל שירות אחר בזמן המעבר.

שנית, חשוב לבדוק כי חברת ההובלות בעלת ניסיון במעבר של משרדים גדולים ובינוניים, אחד הקריטריונים לבדיקה הוא מספר המשאיות שעומדות לרשותה. ישנם משרדים שיש צורך במעבר אחד גדול ולשם כך יש צורך במספר משאיות ומספר אנשי צוות רב שיוכלו להתמודד עם ציוד רב.

נושא נוסף שחשוב לבדוק בעת בחירת חברת הובלות משרדים בכפר סבא הוא הזמינות שלהם.

דור יואל הינה חברה בעלת ניסיון רב בתחום הובלות משרדים בכפר סבא, בפתח תקווה ובסביבה. ברשותנו צי משאיות חדשות סגורות המתאימות לכל סוג הובלה. צוות מקצועי ואדיב שיודע לתת את השירות הטוב ביותר.

LEAVE A RESPONSE

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *