מדריכים

אתר מדריכים

שיווק באינטרנט עיר ניוז
עסקים

שיווק באינטרנט

מציאות הקורונה הביאה לכך שרבים בוחרים כיום לקנות דרך המחשב. בין אם מדובר בניית אתר מאפשרת ליצור אפיק שיווקי יעיל ונוח או בניית חנות אינטרנטית. חשוב לשים דגש גם על קידום האתר על מנת להגיע לכמה שיותר לקוחות.  שיווק באינטרנט יכול להיעשות במספר דרכים אין דרך נכונה או עדיפה ולכל עסק יהיה את הדרך הטובה ביותר עבורו בהתאם לכל היעד והמוצר או השירות שהוא מוכר. היתרון הגדול של שיווק באינטרנט הוא יכולת המדידה המאפשר לבדוק איזה כלי שיווקי הוא היעיל ביותר עבור אותו עסק, ומאפשר לבדוק כל תוצאה של שיווק באינטרנט ולשנות את המהלכים בהתאם לתוצאות. שיווק באינטרנט הינו שיווק יעיל במינימום עלויות.

 

שיווק באינטרנט

שיווק באינטרנט כולל בראש ובראשונה קידום בתוצאות החיפוש של גוגל ובמנועי חיפוש אחרים, בביטויי מילים המותאמים לאתר. למשל אם האתר עוסק בחדשות מקומיות נרצה לקדם ביטויים שאנשים יחפשו על מנת לקרוא על חדשות באזור שלהם, כגון עיר ניוז חדשות בחריש, חדשות בפרדס חנה ואף ביטויים אחרים שאינם נוגעים לחדשות אבל ניתן למצוא עליהם מידע באתר כגון נדל"ן בחריש או ספורט בחדרה. נבחר את הביטויים בהתאם לאתר.  בנוסף שיווק באינטרנט יכול להיעשות באמצעות בניית קמפיין אפקטיבי ב- Googl Adwords.

 

אם בעבר בניית אתר תדמיתי או כל אתר אחר, הסתפקנו בכך שהאתר יהיה כסוג של כרטיס ביקור דיגיטלי שהלקוח הפוטנציאלי יוכל לראות את השירותים שלנו ובעיקר להציג כמה אנו רציניים. כיום אתר אינטרנט הפך לכלי שיווקי שאסור לוותר עליו. למעשה שיווק באינטרנט הוא יחסית אחד האמצעים הזולים יותר מבין החלופות לשיווק העסק שלכם. שיווק באינטרנט משמעו לנצל את הפוטנציאל המלא של האינטרנט שכיום כולם מצאים בו, במהלך רוב שעות היום, אם זה במחשב או בניידים. אתר הבנוי עם מערכת תוכן נוחה, עם התאמה לצורכי קידום אתרים במנועי החיפוש השונים ובראשם גוגל יצליח להביא לקוחות רבים יותר לעסק שלו. על כך אין וויכוח. שיווק באינטרנט משמעו הגדלת הגולשים באתר על ידי קידום האתר במנועי החיפוש.

 

שיווק באינטרנט – בלוגים ואתרי חדשות

שיווק באינטרנט חיוני לשם השגת לקוחות לעסק שלכם, כך שגם אם יש לכם אתר אינטרנט הוא יכול להיות יותר מכרטיס ביקור דיגיטלי לעסק ולמעשה להפוך אותו לאתר שנכנסים אליו לקוחות פוטנציאליים. מטרת השיווק הוא להביא יותר גולשים לאתר שיהפכו להיות לקוחות שלכם. שיווק באינטרנט ניתן לעשות בדרכים שונות: החל מקידום האתר באמצעות קישורים מבלוגים או אתר חדשות מקומי ועד פרסום ברשתות החברתיות כך למשל אם יש לכם עסק הממוקם באזור השרון וכגון חדרה או זיכרון יעקב ותהיו מעוניינים בלקוחות חדשים תוכלו לפרסם באתר מקומי כגון אתר חדשות מקומי, אחד המובילים בתחום זה הוא אתר עיר ניוז המציע לכם פלטפורמה לפרסום באתר באמצעות באנר המוביל לאתר שלכם או דרך קישור לאתר שלכם שיכול לתת לכם קישור איכותי

 

הסבר על קישורים

 

קישורים נכנסים הם הצבעת אמון על האתר שלכם, וגוגל תמיד החשיב קישורים נכנסים לאתר כאחד הכלים המרכזיים למיקום האתר בתוצאות החיפוש בהתאם לביטויים הרלוונטיים לאתר. אבל חשוב לציין שלא כל קישור ייתן את התרומה המתאימה לקידום האתר ולכן חשוב לבחור קישורים איכותיים, החל מבחירת אתר חזק ומוביל כגון אתר חדשות או אתר העוסק בתחום דומה לתחום שלכם. קישורים למעשה מצביעים על הצבעת אמון באתר שלכם ולכן חשוב שאלו המצביעים אמון באתר שלכם יהיו אמינים בעיני גוגל.

 

שיווק באמצעות רשתות חברתיות

 

קידום העסק שלכם יכול להיות ברשת גם באמצעים אחרים מעבר לקידום אורגני באמצעות קישורים או פרסום ממומן באמצעות מודעות פרסום. דרך נוספת היא קידום באמצעות רשתות חברתיות כגון פייסבוק, לינקדאין, אינסטגרם ועוד. שיווק ברשתות יתרום לכם בעיקר בכניסה של לקוחות פוטנציאלים לאתר שלכם שיכולים להפוך ללקוחות. בדומה לכך חנות באינטרנט תפרסם ברשת החברתית את המוצרים שלה ותפנה אותם לחנות לרכוש את המוצרים בתוך האתר. בחירת רשת החברתית היא בהתאם לקהל היעד שלכם. בפייסבוק תוכלו לבנות קבוצות עניין בנושא שלכם ולפרסם שם את המוצרים או השירותים שלכם. אינסטגרם פונה בעיקר לצעירים בעוד שלינקדיאן פונה לקהל מבוגר יותר.

LEAVE A RESPONSE

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *