רכבים למכירה

רכבים למכירה

החלטתם לקנות רכב חדש או רכב יד שנייה. איך מתחילים? למי פונים? האם עדיין מחפשים מודעות למכירה באינטרנט? בעיתונים? במדורי הרכבים? אולי בפייסבוק?

 

כל השיטות האלה קיימות, אולם הן כבר לא פופולריות כיום. כיום שיטות רכישת רכב בין אם מדובר ברכישה של רכב יד 2 בחדרה  ובין אם מדובר ברכב חדש הוא רכישת רכב דרך סוכנות רכב בחדרה. ניתן לרכוש רכב בסוכנויות מורשות למכירת רכבים והשכרת רכבים בחדרה, ניתן לרכוש רכבים יד שנייה בשיטת טרייד-אין גם במוסכים מורשים. ניתן לרכוש רכבי ליסינג דרך חברות ליסינג בחדרה. 

 

לשיטות אלה – טרייד-אין, רכישת רכב מליסינג או מסוכנות או ממוסך מורשה כמה יתרונות בולטים:

 

  1. הרכב שאתם רוכשים נבדק בקפדנות בעבורכם. מה הכוונה? אף סוכנות רכב לא תקנה רכב יד שנייה מאדם פרטי בלי לבדוק ולוודא שהרכב במצב תקין לחלוטין, ואם ישנם תיקונים לעשות, הם מתקנים ומסדרים כך שהרכב בטוח וכשיר לשימוש. ברכישת רכב יד שניה מאדם פרטי שאינכם מכירים, תצטרכו לוודא כי הרכב שאתם קונים תקין וכשיר לנסיעה.
  2. תהיו בטוחים שלא רכשתם רכב חלילה מנוכל למשל אדם שהציג עצמו כבעל הרכב אך מתגלה שהוא אינו בעל הרכב
  3. תגנו על עצמכם ממקרים שבהם אנשים מוכרים רכב מעוקל, כלומר אנשים שחייבים כספים וחשבון הבנרק שלהם והרכוש שלהם עובר עיקול כך שהרכב שהיה בבעלותם למעשה לא שייך להם יותר. השם שלהם יכול להופיע על רשיון הרכב. לכן, אם אתם רוכשים רכב יד שניה מאדם פרטי חשוב שתבצעו את כל הבדיקות הכרוכות ברישום הרכב כדי לוודא שהרכב שאתם קונים הוא ללא שעבודים ועיקולים.
  4. רכבי ליסינג הם לרוב רכבים במצב מצוין שעליהם תשלמו כ-20% פחות ממחיר המחירון עקב כך ששימשו כרכבי ליסינג
  5. סוכנות לרכישת רכבים בחדרה תוכל לסייע לכם להתאים את הרכב שהכי מתאים לצרכים שלכם 

 

מחפשים רכב יד שנייה? פנו אלינו לקבלת הצעות מחיר הוגנות למבחר רכב של רכבים יד שניה 

 

אז איזה רכב אתם רוצים ואיזה רכב מתאים לכם באמת?

 

אולי אתם חולמים על ג’יפ או על רכב גבוה, כזה שכולם מסתכלים עליו כשנוהגים בו ועושה הרבה רושם. אולי אתם חולמים על רכב מהיר ומיוחד, אולי אתם רוצים רכב גדול שיש בו הרבה ספייס. ייתכן שבפועל רוב הנסיעות שלכם מתבצעות בתוך העיר ורכב יקר וזולל דלק שקשה למצוא לו חניה, יסרבל את ההתנהלות שלכם ויקשה עליכם את ההתנהלות היומיומית. 

 

לפני שאתם רוכשים רכב בדקו מהם הצרכים המדוייקים שלשלמם אתם מחזיקים רכב או צריכים לקנות רכב וחפשו את הרכב שיענה ביותר לצרכים שלכם. 

 

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *