מדריכים

אתר מדריכים

לימודים

קורס עיסוי

בעשורים האחרונים אנו עדים לתחום חדש הנקרא לימודי רפואה משלימה. לימודי רפואה משלימה מכלים בתוכם מגוון של תחומי לימוד שמקורם בתורות עתיקות המתייחסות אל הטיפול באדם כטיפול הוליסטי, המשמעות של רפואה הוליסטית הוא ההתייחסות אל האדם כמכלול של גוף ונפש. לימודי רפואה משלימה מכשירה את הבוגרים לטפל במגוון שיטות טיפול הוליסטיות.

העולם המערבי החל בעשורים האחרונים לגלות את טיפולי רפואה משלימה מקרים רבים בהם אנשים לא מצאו מענה למצוקה או מחלה מצאו את המרפא בטיפולי הרפואה המשלימה. הדרישה הגוברת למטפלים מקצועיים הביאה לפתיחה של בתי ספר רבים המתמחים בתחום לימודי רפואה משלימה. למעשה לימודי רפואה משלימה מכשיר את הבוגרים לעסוק במגוון תחומי טיפול, הייחוד של לימודי רפואה משלימה הוא שמטרות הטיפול לחזק את הגוף ולא לתקן אותו, ולמעשה הגוף יכול לטפל בעצמו. מעבר לכך טיפולים הוליסטיים הינם בעלי השפעה על נפש ולא רק על הגוף.

לימודי רפואה משלימה כוללים רשימה ארוכה של טיפולים, החל מסוגי טיפולים המתייחסים לגוף ולסימפטומים במטרה להקל על כאב או מתח, טיפולים הקושרים את הגוף עם הנפש ומנסים לברר מה המקור לסימפטום. לימודי רפואה משלימה מכשירה במגוון של תופעות החל מכאבים בגוף ועד הורדת מתח ועייפות. לימודי רפואה משלימה מכשירים לטיפולים הכרוכים במגע כגון עיסוי תאילנדי או רפלקסולוגיה ויכולים לכלול טיפול ללא מגע או בצורת הנחת ידיים בקרבת גוף המטופל כגון רייקי.

כיום טיפולי רפואה משלימה מקבלים הכרה אף מהרפואה הקונבנציונאלית, מרפאות קופות החולים מחזיקות מרפאות משלימות הכוללות מגוון טיפולים לנוחיות חברי הקופה, רופאים רבים מפנים במקרים ספציפיים לסוגי טיפולי רפואה משלימה כהשלמת טיפול או במקרים שאין לרפואה הקונבנציונלית מענה. ניתן למצוא קליניקות רפואה משלימה הפזורות ברחבי הארץ. לימודי רפואה משלימה מכשירה את התלמידים לעסוק במגוון תחומים, ההכשרה מאפשרת להשתלב באחת מהקליניקות השונות או לעבוד כעצמאיים.

לימודי רפואה משלימה במכללת משה מורנו למקצועות המגע והיופי הם לימודים מקצועיים המעניקים ידע נרחב בתחום העיסויים והטיפולים. לימודי רפואה משלימה במכללת משה מורנו כוללת מגוון מגמות לימוד וקורסים, תוכלו ללמוד מגמת לימודי מסג'תרפיה או מגמת לימודי ספורטתרפיה. לימודי עיסויים מקצועיים כגון קורס מעסה רפואי בכיר, קורס עיסוי תאילנדי, קורס עיסוי שבדי, קורס עיסוי משולב, קורס עיסוי סיריאקיס, קורס עיסוי רקמות עמוק, קורס כוסות רוח והקזת דם, קורס עיסוי אבנים חמות, קורס מעסה מקצועי מוסמך, קורס אלקרותרפיה, קורס עיסוי נשים הרות ותינוקות. ללמוד ממגוון קורסי רפואה משלימה: לימודי רפלקסולוגיה שימושית, קורס נרות הופי, לימודי רייקי, לימודי סוג'וק. לימודי רפואה משלימה מהווים לא רק מקצוע אלא גם שינוי בתפיסת העולם של התלמידים ולשינוי בחייהם. לימודי רפואה משלימה מתמקדים הן בתפיסות הפילוסופיות השונות, והן בתחום המעשי של ניסיון ומקצועיות.

לימודי רפואה משלימה מקצועיים יפתח בפניכם עולם שלם של התמקצעות במגוון עיסויים למגוון טיפולים. תוכניות הלימודים הינם מוקפדות במטרה להכשיר את המטפלים הטובים ביותר בתחום לימודי רפואה משלימה.

לימודי רפואה משלימה הינם לימודי תעודה. לימודי רפואה משלימה משלבים לימוד עיוני של הפילוסופיה של כל שיטת טיפול וחלק מעשי הכולל אבחון וטיפול. לימודי רפואה משלימה הינם למידה חוויתית, המשאירה אצל התלמידים רושם חוויתי.

מכללת משה מורנו מציעה מגוון קורסים בתחום לימודי רפואה משלימה. מכללת משה מורנו מציעה מסלול מיוחד לחיילים המאפשר לרכוש מקצוע מעניין ומיוחד בתחילת דרכם, מקצוע שמאפשר לעסוק בו בכל מקום ובכל זמן.

LEAVE A RESPONSE

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *