מדריכים

אתר מדריכים

עיצוב חדרי ילדים ונוער
לבית

עיצוב פנים

מעוניינים לעצב את הבית, רוצים לחדש ולא יודעים איך? אין ספק שהבחירה של הרהוט, צבע הקיר והאביזרים השונים הם שעושים את עיצוב הבית. ולא תמיד אנו יודעים כיצד בדיוק לשלב בניהם. מעצבת פנים מקצועית בעלת ניסיון תוכל לעשות אתה עבודה עבורנו ולהגשים לנו כל חלום. חשוב לבחור מעצבת פנים הקרובה למקום מגוריכם למשל מעצבת פנים בשרון, הבוגרת את מקצוע העיצוב מזה שנים רבות ובעלת ניסיון רב בתחום עיצוב פנים בשרון, בנתניה, בחיפה, בפרדס חנה- כרכור, בשרון ועוד.

מעצבת פנים מקצועית תיפגש עם הלקוח לפגישה מקיפה על מנת ללמוד על רצונותיו וצרכיו הפונקציונאליים שלו. היצירתיות של מעצבת פנים בחיפה תבוא לידי ביטוי ביצירת האווירה הנכונה בחלל הבית, כך שתוכל להציג ללקוח הדמייה תלת מימד המציגה את העיצוב, המאפשר ללקוח לראות את התוצר המוגמר מראש עוד לפני שהחלו בעשיית השיפוץ לבית.

מהו המרחב שלנו?

עיצוב פנים דורש בראש ובראשונה להגדיר את הצרכים שלכם והמרחב אותו אתם רוצים לעצב. חשוב שעיצוב הבית מעבר ליופי יהיה מקום שנוח לשהות בו. עיצוב פנים מטרתו להביא למראה אסתטי ועם זאת לגרום לעין לראות את מה שרוצים להראות. למשל חדר קטן נרצה ליצור אשליה של חדר גדול, חדר שהוא צר וארוך נרצה ליצור אשליה של חלל רחב ידיים וכדומה, כך חדר ארוך וצר שהוא גם סלון ופינת אוכל ניצור מקטעים לאורך הקיר כגון שידה או מראה ארוכה.

בחדר שיש בו חלון אחד, אפשר לתלות על הקיר הנגדי מראה המשקפת את החלון ויוצרת אשליה ועוד חלון בחדר.

בחירת צבעים

לצבעים יש משמעות רבה על מראה החלל וגם על האווירה שהנכם רוצים להפיק. צבעים חמים או צבעים כחולים. כל צבע משדר אווירה אחרת. משחק נכון של צבעים יכול ליצור אשליה של עומק או מרחב. חשוב לדעת לבחור את הצבע הנכון  ולהתאים אותו לחלל. חשוב לא להעמיס בצבעים על מנת לא ליצור מראה צעקני המשדר חוסר שקט, ומצד שני בית שכולו לבן עם רהיטים לבנים יוצר תחושה של ניכור.

תאורה

לתאורה יש חלק חשוב ונכבד בעיצוב הבית, עם התאורה ניתן ליצור משחק של צבעים, ליצרו תחושה או להדגיש חלק בחלל. חשוב לבחור גופי תאורה בגדול המתאים לחלל או מספר גופי תאורה בהתאם לעיצוב.

עיצוב הבית הוא שילוב של חומר, צבע ואור. שילוב נכון יצור את האווירה וההרמוניה שאותה תרצו לעצב, עיצוב כפרי או עיצוב מודרני קלאסי בהתאם להעדפות שלכם. אל תחששו להיות נועזים ואל תחששו מבחירת וילון או שטיח צבעוני או בדוגמה מיוחדת. הסוד בעיצוב הוא לבחור אלמנט אחד שיבלוט שימשוך את העין והימנעו מפריטים רבים שיצרו שיגרמו לעומס של חפצים בחלל.

LEAVE A RESPONSE

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *