מדריכים

אתר מדריכים

משרד למכירה בנימינה
עסקים

משרדים למכירה להשקעה

יותר ויותר בעלי עסקים מעדיפים בשנים האחרונות לשכור חללי עבודה משותפים כמשרד במקום לשכור משרד פרטי. חללי עבודה משותפים הם דרך קלה ואפקטיבית לניהול עסק מחוץ לבית – הם מספקים את כל הצרכים המשרדיים הנדרשים תחת קורת גג אחת, בשיתוף עם בעלי עסקים אחרים. 

חללי עבודה משותפים ממוקמים לרוב באיזורים מרכזיים או בקירוב לאמצעי תחבורה, כגון תחנות רכבת ותחנות אוטובוס. בנוסף, בדרך כלל בסמוך לחללי עבודה תוכלו למצוא מגרשי חניה עם או ללא תשלום. בבנימינה תוכלו למצוא חללי עבודה משותפים ברמה גבוהה בסמוך לתחנת הרכבת. בסמוך לתחנת הרכבת בבנימינה תוכלו למצוא גם משרדים להשכרה. 

בעלי עסקים רבים אוהבים לעבוד בחללי עבודה כי שם הם פוגשים בעלי עסקים רבים אחרים, וזו הזדמנות ליצור קשרים עסקיים ושיתופי פעולה, וכן לקבל רעיונות, השראה וסביבת עבודה דינמית.  

נוסף על כך, חללי עבודה משותפים מספקים לכם שירותים משרדיים שונים בהתאם לצרכים משתנים, למשל תוכלו להזמין חדרי הרצאות על פי הצורך עם מקרן, חדרי ישיבות, מטבחון ועוד. 

למי שלא מתחבר לקונספט של עבודה בחלל משותף עם זרים, יש את האופציה של שכירת משרד. שכירת משרד בבנימינה מאפשרת לכם לשכור משרד במקום יפה ונגיש, עם קרבה לתחנת הרכבת ותחנות אוטובוס, המאפשרות גישה קלה לכל מקום בארץ. 

ישנם בעלי עסקים המעדיפים להחזיק משרד עצמאי, וזאת מסיבות שונות. ישנם בעלי עסקים הזקוקים לרמת פרטיות גבוהה במיוחד, למשל מגשרים, עורכי דין ופסיכולוגים, שלא תמיד נכון להם או מתאפשר להם לחלוק משרדים. 

גם בעלי עסקים שאליהם מגיעים לקוחות מבהלך היום יעדיפו כנראה שכירת משרד באופן פרטי על פני שכירת חלל עבודה משותף. בנוסף, ישנם בעלי עסקים המעוניינים לבנות לעצמם מיתוג אישי ורוצים בידול ממתחרים. 

כך או כך, משרד למכירה בבנימינה מאפשרת לכם לנהל עסק מחוץ לבית במחירים אטרקטיביים ובקירוב למרכז הארץ.

מה לבדוק לפני שרוכשים משרדים

בדקו את המבנה – האם הוא חדש או ישן, האם יש לובי ומעליות מזמינות או שהכל ישן ושבור.

בדקו מהו התשלום על תחזוקת המשרד, האם יש שירותי אחזקה או ניקיון של המבנה וכמה זה עולה

בדקו האם במשרדים יש אור או שהחלונות קטנים, האם יש חללים שהם ללא חלון. אמנם תמיד ניתן לשים תאורה חזקה אבל עדיף חלונות גדולים במשרד.

בדקו חניה במקום – האם יש חניה חופשית, במיוחד אם אתם עסק שהלקוחות מגיעים אליו לעיתים קרובות.

האם דרכי הגישה למשרדים נוח – לא כיף לעמוד בבוקר בפקקים ובטח לא שאתם קרובים למשרד ויש פקק עצום בגלל בית ספר באזור או פקק לפני יציאה לכביש מהיר.

כמה פעילות של משרדים יש באזור – אזור שיש בו משרדים רבים המשמעות היא שהאזור פעיל ויש מקום להשיג עוד לקוחות באזור.

LEAVE A RESPONSE

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *