מדריכים

אתר מדריכים

קניית מכולה למגורים
נדל"ן עסקים

מכולות למגורים

מכולות הן אופציה למגורים שהביקוש להן עולה וגדל. אל תיבהלו מהמילה מכולה או מהקונוטציה שלה – אנשםי רבים בוחרים כיום לגור במכולה. למה?

 

נתחיל במחירי הדיור – לא צריך להיות מומחה גדול במצב הכלכלי במשק או מומחה בנדל"ן וגם לא לעקוב באדיקות אחר מחירי הנדל"ן בכדי לדעת כיום שהנדל"ן נחשב לתחום ההשקעה השווה ביותר. מחירי הנדל"ן מטפסים ומאמירים, ומכיוון שמחירי הנדל"ן ממשיכים לעלות ללא הפסק, הפועל היוצא הוא שאנשים רבים פשוט לא יכולים לרכוש דירה. יותר מזה, בשנים האחרונות, רבים לא מצליחים גם לעמוד במחירי השכירות מרקיעי השחקים של דירות, ולא רק במרכז הארץ.

 

כתוצאה מכך,  אנשים רבים מוצאים עצמם מחפשים אחר פתרונות דיור חלופיים. לא כולם יכולים או רוצים לגור עם ההורים. אם הגענו לגיל 30 פלוס, נרצה את הפרטיות שלנו, אם הקמנו משפחה, נצטרך לשטח גדול יותר מחדר בבית ההורים, וזה כמובן במידה שזכינו והורינו עצמאיים וחיים בבית משלהם. 

 

שירותי אחסנה מציעים מגוון גדול ורב של מכולות למגורים בואו להתרשם מצורת המגורים החדשה והמבוקשת ביותר כיום.

 

אנשים שהמצב אצלם לא כזה, מחפשים פתרונות דיור זולים יותר, שיאפשרו לכם לחיות בכבוד ובעצמאות ושיוכלו לעמוד בהוצאות. אחת מהדרכים לפתירת נושא המגורים הוא אכן מכולות למגורים

 

סיבה נוספת לנהירה ההולכת וגדלה לפתרון של מכולות למגורים היא הניידות שלהן.

 

מכולה היא מבנה המתאים לחלוטין למגורים, ויותר מזה – יתרון הגודל המשתנה שלו. כמה בתים אתם מכירים שניתן להגדיל? בדירות ניתן לשנות חלוקה, להפריד, לבנות קירות. בבית פרטי, אם יש לאן להתרחב ואישורי בנייה, ניתן לבנות לצדדים או לגובה – מה שדורש בנייה לכל דבר ועניין – הוצאת אישורים, תהליכים ביורוקרתיים, דיור חלופי למשך תקופת הבנייה היכולה להימשך חודשים, עבודה ובקרה שלכם, חוסר נוחות עקב מגורים זמניים בדירה חלופית ועוד ועוד. כל אלה נחסכים מכם במגורים במכולה – מכולה היא מבנה למגורים שניתן לשנות את גודלו בקלות ובמהירות כל אימת שרוצים, ללא תהליך בנייה ממושך ומעייף. 

 

נולד לכם ילד? אין צורך לעבור דירה, אין צורך לפנות את המשרד הביתי או לעבור לישון בסלון – במכולה תוסיפי בקלות חדר נוסף לתינוק שלכם – ושיהיה במזל טוב.

היתרונות של מגורים במכולה

 

בנייה ירוקה וחסכונית

מכולה למגורים יכול לשמש כבית, המכולה שמוכנה ומוצבת בחצר מאפשרת להפחית את הזיהום הסביבתי ולחסוך באנרגיה, מים, חומרי גלם ומשאבים טבעיים.

 בדיוק כמו לחיות בבית רגיל

בית כמכולה הוא בית לכל דבר, ניתן לעצב את המכולות בהתאם לצרכי ודרישות הלקוח, להוסיף חלון או ויטרינה לחצר. ניתן למצוא מכולות בגדלים שונים, מה שמאפשר לספק בתים בגודל שונה ומותאם לשטח. אפשר לעצב את כל המכולות מבחוץ שלא יראו כמכולה בכלל. בפנים שישקפו את אופיים וטעמם האישי של הדיירים. בנוסף הבית מגיע עם כל המתקנים החיוניים לנוחיות מודרנית, מטבח, שירותים, מקלחת, מזגנים,\ חיבור לחשמל ומים זורמים.

 מחירים נמוכים ומשתלמים

בית העשוי ממכולה מאפשר לכם לקבל פתרון מחייה איכותי במחיר הנמוך בהרבה מזה של בית רגיל. עלויות הבנייה וההקמה מתאימות לכל כיס ובו זמנית מאפשרות הקמת בית נוח, מתקדם, מרווח, מעוצב ובעל חזות יוקרתית.

 

LEAVE A RESPONSE

האימייל לא יוצג באתר.