מדריכים

אתר מדריכים

מבנים ניידים למכירה
נדל"ן עסקים

מבנים ניידים למכירה

מבנים רבים שאנו מכירים עשויים ממבנים ניידים ונראים כמבנים רגילים לכל דבר ועניין, כאלה שנבנו ממלט ובטון. מבנים ניידים הם יציבים וחזקים ויכולים לשמש אותנו לכל מטרה. 

 

ממה בנוי מבנה נייד?

 

מבנה נייד עשוי מקירות אלומיניום או עץ, או משילוב שלהם, המחוברים במסגרת מתכת. מבנים ניידים אתם רואים בכל מקום והם משמשים למגוון רב של צרכים שונים.

 

מה ניתן להקים ממבנה נייד?

 

מבנים ניידים הם מאוד פופולאריים מאוד מאחר שמדובר במבנה שניתן להשתמש בו לכל מטרה. 

 

מבנה נייד יביל יכול להוות בשבילם משרד, במידה שאתם רוצים להקים את המשרד שלכם בחצר הבית או במקום זמני כלשהו. למשל חברות למגורים שבונות מבנים ניידים כמשרדי מכירות, אבל לא רק. 

 

מבנה נייד יכול "לעבור איתכם דירה" ממתחם למתחם ומעיר לעיר כשתזדקקו לכך. 

מבנה נייד הוא פתרון פנטסטי לכל עסק קטן, שכן הוא מאפשר לכם להקים משרד בעלות נמוכה לעומת כל פתרון אחר. כך, אם אתם זקוקים לקליניקה קטנה, מקום להעביר בו חוג או סדנא – מבנה נייד הוא הפתרון האידיאלי בשבילכם. 

 

גם בענף התיירות מבנים ניידים למכירה הם הפתרון הפופולארי. ורבים מהצימרים שבהם אנחנו מתארחים ומתפנקים הם מבנים ניידים. 

 

אם יש לכם חצר ואתם רוצים שהבן או הבת שלכם יגורו אצלכם בשטח של החצר. מבנה נייד ייתן לכם בית מגורים על פי הגודל שאתם זקוקים לו. 

 

מבנה נייד למכירה יכול להיות בנוי מחדר אחד ועד מספר גדול של חדרים, בהתאם לצרכים שלכם. עוד יתרון הוא שאתם מחליטים בעצמכם כיצד לקבוע את החלוקה. 

 

המבנה הנייד מתפקד כמקום ראוי למגורים, לעבודה ולכל מטרה. הוא כולל חלונות, ניתן לחבר אליו חשמל, גז ומים ניתן לחבר אינטרנט ואינטרנט אלחוטי וכל מה שצריך בבית או במשרד.

 

יתרון המבחר
מה דרוש לכם? מבנה גדול ומרשים כמשרד או מבנה קטן לשמירה? מבנה גדול  לאחסנה או מחסן בגינה? עם חלונות? בלי חלונות? חשוב לבחור חברה שיש לה מבחר של מבנים ניידים למכירה לכל מטרה ולכל דרישה.

דבר אחד משותף לכל המבנים הניידים – מבנים למכירה או מבנים להשכרה – חשוב לבחור חברה המציעה מבנים במצב מעולה ולא פחות. לא תרגיש שזהו מבנה יד שניה. אז למה לשלם כפול על מבנה חדש?

יתרון המחיר
מבנה נייד מאפשר את השחרור מהצורך לבנות מבנה קבע. תוכלו לבחור מבנים למכירה או מבנים להשכרה. פרוייקטים של בנייה או סלילת כבישי זקוקה למבנים ניידים לתקופות ארוכות וליכולת להעבירם מאתר אחד לשני. כאן בוודאי מתאים יותר מבנים ניידים למכירה.

לעומת זאת אדם הזקוק לבית או למחסן בגינה יעדיף לרכוש את המכולה ולא להשכיר. הצבתו של מבנה נייד אינה דורשת את התהליך הארוך המייגע והיקר של הוצאת תוכניות, אישורים ושאר מלכודות בירוקרטיה. כאן תהליך האישורים הרבה יותר קצר, חסכוני ומהיר.

 

LEAVE A RESPONSE

האימייל לא יוצג באתר.