השכרת מחסנים באשדוד

חברת אחסנה

בין אם מדובר בציוד  של העסק, או יבוא סחורות, השכרת מחסן מאפשר  גישה נוחה ומוגנת לשמור על הציוד שלנו. גם אם מדובר באיחסון תכולה של דירה בשל מעבר דירה או שיפוץ הבית. אחסון התכולה מאפשר לכם לעבור את התקופה בצורה יותר רגועה מבלי שתצטרכו לחיות בתוך חדר קטן עם ציוד רב.

השכרת מחסן באשדוד ניתן לשכור מחסנים בכל גודל ולכל תקופת זמן. היתרון הוא שהמחסנים קרובים אל העסק ואם מדובר ביבוא או יצוא הקרבה לנמל מאפשרת לכם נוחות עבודה מבלי להתרוצץ.

בעת בחירה של מחסנים לאחסון ציוד או אחסון דירה חשוב שתהיההגנה על כל הפריטים ע”י מרשתת מצלמות 24 שעות, 7 ימים בשבוע. חשוב שמקומות אחסון יהיו אטומים עם טמפרטורה מדוקדקת כדי למנוע רטיבות או עובש. בנוסף מידע והכוונה לגבי אחסון נכון של התכולה והיכן לשים את תכולתה של דירתכם.

אחסנת תכולה של דירה מתאימה עבור אלו אשר טסים לחו”ל’ לפרק זמן לא מבוטל ויש בהם את הרצון לשמור על חלק מהציוד שלהם ושל ילדיהם, משחקים וספרים שאספו לאורך השנים, בגדים, סדינים, רהוט כלי חשמל ועוד ולבטח את רהיטיהם וחפציהם במיקום מאובטח ומוגן.

כיצד הציוד ארוז

חלק משמעותי של שמירה על ציוד הוא לדעת שהציוד בסופו של תקופה יחזור וישמש אותנו. חשוב שהתיוד יהיה במחסנים מותאמים, מחסן עם רטיבות יווצר עובש  או ריח  לא נעים שידבק לציוד. חשוב לוודא שהמחסן או המכולה אטומים. במידה ומדובר במכולה חשוב לוודא שאינה עומדת בשמש כל ימות השנה וחשופה לחום.

רמת הניקיון במקום מבטיחה כי הציוד שלכם נמצא בידיים טובות. ללא מכרסמים או חרקים הנמצאים במחסן או על הציוד שלכם. מקום נקי הדואג להדברה של המקום מדי שנה. מעבר לכך לוודא שאין מאגרי אשפה המצטברים בקרבת מקום למחסנים.

שמירה ואבטחה מאפשר  לכם לישוןם בראש שקט שהציוד שלכם שמור מכל משמר והוא יחזור אליכם בסיום התקופה. וודאו כי למקום יש גדר ושער סגורים, שיש מצלמות אבטחה ושמירה במקום.

ביקורים במקום

לא פעם תגלו במהלך האחסון כי חסר לכם  מסמך או שאתם חייבים  להוציא משהו מהמחסן. התדירות של היכולת שלכם להגיע למחסן והגישה למחסן חשובה ולכן חשוב לבדוק מראש. בעלי עסקים המאחסנים את ציוד העסק חשוב שיוודאו שיש גישה על בסיס יומיומי בהתאם לצרכים של העסק.

המחיר

השכרת מחסן באשדוד תעריף אחסנה של דירות או אחסון ציוד לעסק, חשוב לעשות השוואה של מחיר מול רמת שירות.
כמה זול זה אחסנה של דירה? ממש כמו בכל עסקה  גם בזמן שאנחנו תרים אחר שירותים של אחסנה של דירה למחיר תמיד יש  השפעה על ההחלטה שלנו לגבי המקום בו נשכור את שירותו. כאמור ככל שתקופת השמירה ממושך וארוך יותר באותו אופן גם יירד התעריף בכל חודש.
בל נשכח כי התעריף יקבע גם לפי מדדים נוספים כגון שירות, לפי שווי ההגנה, איכות הניקיון ועוד.

לתגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *