מדריכים

אתר מדריכים

בניית אתרים
עסקים

בניית אתרים

בניית אתר מאפשרת לבעל העסק לפרסם את העסק שלו באינטרנט, הפניה לחברת בניית אתרים הכרחית על מנת לבנות אתר אינטרנט, אך רגע לפני שאתם סוגרים עסקה יש מספר נושאים שחשוב לברר אותם. אחת מהן היא השאלה הנוגעת אל מערכת התוכן של האתר.

אתר אינטרנט מהווה פלטפורמה נהדרת לשווק את המוצרים או השירותים שלכם, אחת הדרכים הוא יצירת תוכן לאתר שלכם לשם קידומו במנועי החיפוש השונים ובראשם גוגל. לכן חשוב שכל בעל אתר ידע להיכנס אל מערכת התוכן של האתר ולעדכן את הדפים הקיימים או ליצור דפים חדשים בהתאם לצורך. אין ספק כי מערכת תוכן ידידותית ונוחה למשתמש תקל את העבודה על עדכון האתר ולעיתים הדבר יכריע אם האתר יצליח או יכשל. מערכת ניהול תוכן טובה מאפשרת לבעל העסק לקבל גישה אל תוכן האתר מכל מחשב ולעדכן את התוכן בצורה קלה ומהירה ללא צורך בידע בתכנות או בבניית אתרים.

מערכת ניהול תוכן

מערכת ניהול תוכן כוללת

גישה לכל דפי האתר ופיתוח עמודים חדשים

עדכון תגי מאטא באתר לכל עמוד

שליטה על התפריט של האתר

שליטה על כתובת ה- URL בכל דף.

עליה של תמונות, סרטונים וכדומה לאתר בקלות.

עדכון העיצוב בקלות.

עדכון קטגוריות ותתי קטגוריות לפי הצורך.

בניית אתר מקצועית

אחד הפרמטרים החשובים בעת בניית האתר הוא אפיון האתר רגע לפני שבונים את האתר. אפיון האתר מאפשר לנו לקבוע מה חשוב שיהיה באתר, למשל, אפשרות ללקוחות לקבוע פגישה דרך האתר ללא צורך להתקשר לפי תאריכים פנויים, אפשרות למלא טפסים דרך האתר או לשלם דרכו וכדומה. בעת אפיון האתר מחליטים על מבנה האתר, אילו דפים יהיו בסרגל העליון ואילו דפים יהיו דפים פנימיים באתר. מערכת ניהול תוכן טובה מאפשרת לשנות את סרגל התפריט בקלות ובמהירות ללא צורך בידע מוקדם ובכך גם חוסכים כסף רב לבעל האתר בפניה מחודשת אל חברת בניית אתרים לשם עדכון האתר.

בניית אתר מקצועית כוללת מערכת תוכן המאפשרת גישה אל כל הדפים, עדכון לפי הצורך ועדכון של תגי המאטא וה- URL של כל דף באתר. חשוב לבדוק את הנושא מראש. תוכלו לבחון את מערכת התוכן של האתר בכך שתבקשו לבדוק על אתרים שהחברה בנתה ועל הקידום של אתרים אלו במנועי החיפוש. אתר מקודם יבטיח כי החברה פועלת בהתאם לדרישות של מנועי החיפוש. בקשו לראות את מערכת התוכן מראש ולראות שאכן היא ידידותית ונוחה לתפעול. נושא נוסף ואחרון לבדיקה הוא בדיקת התמיכה של החברה לגבי שאלות בעתיד שיש לכם לגבי מערכת התוכן. רוב החברות כוללות בהצעה הסבר על מערכת התוכן לאחר בניית האתר, סגרו את המחיר מראש לגבי תמיכה נוספת באתר במידה ושכחתם איך לתפעל או שנתקלתם בבעיה בעדכון במערכת התוכן של האתר.

LEAVE A RESPONSE

האימייל לא יוצג באתר.