מדריכים

אתר מדריכים

מצלמת אבטחה לבית
לבית

אמצעי מעקב וריגול

אחד מהתחומים שכל העת מתחדש ואנו עדים מעת לעת לחידושים והמצאות הוא תחום הריגול, למעשה חלק מהמוצרים היו שם תמיד, אך עם התפתחות הטכנולוגיה ניתן למצוא יותר ויותר מוצרים זולים הניתנים לקנייה והתקנה פשוטים, כך שכל אחד יכול להתקין מצלמת אבטחה לבית או לעסק, מכשיר הקלטה או כל אמצעי מיגון הנדרשים.

 

מצלמות אבטחה 

 

שוק מצלמות האבטחה הינו שוק תוסס, תוכלו לבחור לרשת את העסק או הבית במצלמות אבטחה עם חיבור למחשב או לבחור מצלמת אבטחה עצמאית המאפשרת תיעוד. מצלמת אבטחה המקליטה על כרטיס מיקרו SD עד 32G. המצלמה תומכת בפונקציות מתקדמות : ראיית לילה, הקלטת קול, הקלטה בלופ על הכרטיס ועוד.  כאשר מסיימים להקליט מחברים את המצלמה למחשב בעזרת כבל USB או מחברים את כרטיס הזיכרון באמצעות קורא כרטיסים. מצלמת אבטחה דורשת חיבור לחשמל בלבד וניתן לצלם.

 

מקליטי שיחות

מקליטי שיחות אף הם הפכו ליעילים, קטנים יותר ועוצמתיים יותר. מקליט שיחות המתחבר לטלפון הנייח, לשם מעקב אחר שיחות עם לקוחות. ישנם מקליטי שיחות שהם ניידים וניתנים לנשיאה, למשל מקליט שיחות בעט, מקליט שיחות בצורת שלט לרכב ועוד מגוון של מקליטי שיחות.

 

מקליטי שיחות  מאפשרים כיום לשמור את השיחות על גבי המחשב בקבצים דחוסים שאינם תופסים מקום רב.

מקליט שיחות מאפשר להלקיט את השיחות באופן אוטומטי או ידני, התקן הקלטת שיחות טלפון מקצועי למחשב שמאפשר הקלטה משני מכשירי טלפון במקביל, מאפשר להקליט באופן אוטומטי לחלוטין את כל השיחות הנכנסות והיוצאות משני קווי טלפון. מתחבר ב – USB למחשב, עם כבלי טלפון לשקעים בקיר ומכשירי הטלפון מתחברים אליו.

 

מקליט השיחות  עם תוכנה יעודית שמציגה הסטוריית שיחות מלאה ומאפשרת לשייך שמות למס' טלפון. עם אפשרות יצוא של השיחות המוקלטות לקובץ Excel ואפשרות לניהול ספר טלפונים מלא. כולל מנגנון חיפוש שמאפשר לאתר שיחות טלפון מוקלטות לפי שם, תאריך, אורך וכו', וכולל נגן יעודי שמאפשר להוסיף סמני זמן בתוך השיחה.

 

שאלה של מוסריות

 

קגע לפני שאתם מצלמים או מקליטים את הבוס או המטפלת של הילד , אתם בוודאי שואלים את עצמכם האם הדר מוסרי, האם הוא חוקי. הרצון להקליט אדם או לצלם אותו נובע מחשש שקיים בכם או חוסר אמון שקשה להתעלם ממנו. אם הינכם מרגישים כך, יש מקום לבחון את הנושא ולפעול בנדון. רק בשל הצורך להסיר ספק שקיים בכם וגם אם תגלו שחשדתם ללא סיבה ואין מקום לדאגה. לרוב בחיינו אנו לא מקליטים שיחות או מתעדים את האנשים בסביבתנו ולכן אם יש חדש כדאי לבדוק את הנושא.

 

עדין יש בלבול לגבי חוקיות ההקלטה והאם היא קבילה בבית המשפט. לפי החוק של “חוק האזנת סתר” אם האדם שמקליט נמצא ומשתתף בשיחה מותר לו להקליט את השיחה וההקלטה חוקית. מכאן  שהשתלת מכשיר הקלטה ולא להיות מעורב בשיחה מוגדרת כלא חוקית.

 

 

LEAVE A RESPONSE

האימייל לא יוצג באתר.